Jesteś w: Home Sponsoring

Sponsoring

warta_sieradz_swDziałamy w lokalnym otoczeniu biznesowym, dlatego też wspieramy inicjatywy, które rozwijają nasze przyszłe pokolenia zarówno pod kątem ducha, jak i ciała. Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Materek od 2015 roku, może pochwalić się dumnym tytułem sponsora Klubu Sportowego “Warta Sieradz”.

Nasza pomoc opiera się w przeważającej mierze na wsparciu finansowym. Pozwala ono w doraźny i bezpośredni sposób na działalność operacyjną Klubu, jak i realizację planowanych zadań w przyszłości. Forma finansowa to jednak nie jedyny sposób na możliwości wsparcia Klubu i jego aktywnych uczestników. Ze swojej strony oferujemy zniżki dla Zawodników KS “Warta Sieradz” na kursy prawa jazdy realizowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Materek.

 

 

Klub Sportowy “Warta Sieradz”

Lokalny Klub Sportowy “Warta Sieradz” swoją działalność rozpoczął w 1957 roku. Wśród różnych sekcji sportowych w historii funkcjonowania Klubu, począwszy od piłki nożnej, podnoszenia ciężarów, hokeja na lodzie, piłki siatkowej, lekkiej atletyki, brydża sportowego, czy chociażby  sekcji strzeleckiej, to właśnie piłka nożna od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Więcej informacji o historii “Warty” i obecnych działaniach na stronie www.wartasieradz.com

Call Now Button