Jesteś w: Home Kierowca zawodowy Aktualności

Aktualności

4 kwietnia 2019

Informujemy, że pierwsza grupa beneficjentów ukończyła kurs na kat. C oraz C+E, w przyszłym tygodniu przystąpią oni do egzaminów teoretycznych i praktycznych.  Jednocześnie druga grupa zakończyła zajęcia teoretyczne i rozpoczęła kurs praktyczny. Miło nam poinformować, że w szkoleniu biorą udział także Panie. Wszystkim życzymy szerokiej drogi i trzymamy kciuki za powodzenie na egzaminach.

21 stycznia 2019

Dziś rozpoczęła szkolenie teoretyczne pierwsza grupa osób, która zgłosiła się do projektu Kierowca Zawodowy, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Kursantom życzymy efektywnej nauki i ukończenia egzaminów z pozytywnymi wynikami.
Zainteresowanych informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na kurs kat. C+E dla osób, które posiadają już kat. C. Serdecznie zapraszamy, mile widziane Panie!

1 grudnia 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie, mile widziane również Panie!

Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Materek w Sieradzu informuje o naborze osób do projektu „Kierowca zawodowy”. W ramach projektu realizowane będą bezpłatne kursy:
– prawo jazdy kat. C i C+E,
– prawo jazdy kat. C+E,
– kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej kat. C

dla 6 kobiet i 114 mężczyzn z terenu woj. łódzkiego, które ukończyły 21 lat, posiadają prawo jazdy kat. B lub C (w zależności od rodzaju wsparcia) i z własnej inicjatywy są zainteresowane podniesieniem kwalifikacji zawodowych.

Priorytetowo traktowane podczas rekrutacji są:
– kobiety,
– osoby o niskich kwalifikacjach
– osoby niepełnosprawne.
Dodatkowe 20 osób zostanie umieszczone na liście rezerwowej.

Każdy spełniający kryt. formalne (21 lat, prawo jazdy kat.B lub C, złożony formularz rekrutacyjny) otrzyma 10 pkt, osoby traktowane priorytetowo po 5 pkt za każde spełnienie warunku premiującego. Każda osoba będzie mogła wybrać termin realizacji szkolenia, by móc pogodzić realizację kursu z życiem prywatnym i zawodowym. Osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać swą kandydaturę drogą telefoniczną, elektroniczną, jak również osobiście. Formularz rekrutacyjny jest dostępny zarówno na stronie www jak i w biurze projektu. Projekt będzie realizowany do listopada 2020r.

Pobierz deklarację uczestnictwa: Deklaracja uczestnictwa Kierowca Zawodowy


22 października 2018

Z przyjemnością informujemy, że podpisana została umowa o dofinansowanie projektu „Kierowca zawodowy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020. Głównym celem projektu będzie dostarczenie kompleksowych kwalifikacji zawodowych w sektorze transportu umożliwiających przeciwdziałanie brakom kadrowym w kształceniu zawodowym 6 kobietom i 104 mężczyznom z terenu województwa łódzkiego w okresie od 1.12.2018r. do 30.11.2020r. Rekrutacja projektu rozpocznie się 1 grudnia 2018r., wkrótce pojawią się formularze rekrutacyjne.


OSK Janusz Materek,
Sieradz ul. P.O.W. 46
godz. od 8.00 do 19.00
tel.  822 73 55 lub 603 457 323

e-mail oskmaterek@tlen.pl
www.oskmaterek.pl

 

 

Call Now Button