Jesteś w: Home O nas Sale wykładowe

Sale wykładowe

osk_janusz_materek_3dtrip_pl_09Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestrzennej sali w pełni wyposażonej w najnowsze pomoce dydaktyczne. Dzięki multimedialnemu wyposażeniu, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, przystępny i skuteczny. Sala własna. Ilość miejsc w sali: 29. Sala wyposażona jest w modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora, telewizora, magnetowidu., odtwarzacza DVD. Sala wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty wykorzystywane w zajęciach teoretycznych. OSK Janusz Materek posiada pozytywną opinię Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sieradzu.

Posiadamy program do prowadzenia wykładów na ekranie TV (video VHS). Dysponujemy 20 stanowiskami komputerowymi, w tym 11 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 20 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 11 z dostępem do Internetu.

Ponadto w sali wykładowej zapewniamy: możliwość zrobienia kawy i herbaty, klimatyzację, komputer na każdym stanowisku kursanta, dostęp do WC.

Call Now Button