Aktualności

15 lutego 2017

W zakładce Harmonogram wsparcia nastąpiła aktualizacja o daty kwalifikacji i kursów ADR.


 

23 stycznia 2017

W zakładce Harmonogram wsparcia znajdą Państwo aktualne informacje na temat odbywających się zajęć. Uczestników zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.


2 stycznia 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Janusz Materek w Sieradzu informuje o naborze osób do projektu „Zawód kierowcy szansą na zmianę kwalifikacji mieszkańców województwa łódzkiego”. W ramach projektu realizowane będą bezpłatne kursy:

– prawo jazdy kat. C,

– prawo jazdy kat. C+E,

– kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej kat. C

– kurs ADR

dla 6 kobiet i 104 mężczyzn z terenu woj. łódzkiego, które ukończyły 21 lat, posiadają prawo jazdy kat. B lub C (w zależności od rodzaju wsparcia) i z własnej inicjatywy są zainteresowane podniesieniem kwalifikacji zawodowych. Priorytetowo traktowane podczas rekrutacji są kobiety oraz osoby niepełnosprawne. Dodatkowe 20 osób zostanie umieszczone na liście rezerwowej.

Osoby zainteresowane udziałem mogą od 2 stycznia 2017 roku zgłaszać swą kandydaturę drogą telefoniczną, elektroniczną, jak również osobiście, wypełniając formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny zarówno na stronie www jak i w biurze projektu.

Projekt będzie realizowany do października 2018r.

Kontakt do biura projektu:

OSK Janusz Materek,
Sieradz ul. P.O.W. 46
godz. od 8.00 do 19.00
tel.  822 73 55 lub 603 457 323

e-mail oskmaterek@tlen.pl
www.oskmaterek.pl

Pobierz Zakres Danych Uczestnika Indywidualnego na dysk – dokument PDF: Zakres Danych Uczestnika Indywidualnego.PDF

Pobierz Zakres Uczestnika w Projekciena dysk – dokument PDF: Zakres Uczestnika w Projekcie.PDF

Pobierz Oświadczenie Uczestnika Projektu na dysk – dokument PDF: Oświadczenie Uczestnika Projektu.PDF

 


19 grudnia 2016

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie usług w ramach projektu. Wszelkie informacje znajdą Państwo w zakładce Zapytania ofertowe.

 


5 grudnia 2016

Z przyjemnością informujemy, że podpisana została umowa o dofinansowanie projektu „Zawód kierowcy szansą na zmianę kwalifikacji mieszkańców województwa łódzkiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Głównym celem projektu będzie dostarczenie kompleksowych kwalifikacji zawodowych w sektorze transportu umożliwiających przeciwdziałanie brakom kadrowym w kształceniu zawodowym 6 kobietom i 104 mężczyznom z terenu województwa łódzkiego w okresie od 1.01.2017r. do 31.10.2018r.

Rekrutacja projektu rozpocznie się 2 stycznia 2017r., wkrótce pojawią się formularze rekrutacyjne.

 

Call Now Button